KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15848192
nr 1584 8192
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Signerad. Olja på pannå, 139xx225 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 157x244 cm
Kondition: slitage, skador
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:17:38
2.000 kr
2.200 kr
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)